Skip to content

Hakkımızda

Otomobil servis ekipmanları sektöründe 34 yılı aşkın süredir uluslararası kalite standartlarında başarıyla hizmet veren Mates Otomotiv, Computest ve Dynotürk markaları altında hem oto ekspertiz bayilikleri vermekte hemde bu cihazlarının satış, servis ve kalibrasyon  hizmetlerini yapmaktadır.

Belirli koşulları sağlayan müşterilerine bayilik vererek, oto ekspertiz istasyonlarını kurumsal bir çatı altında yürütmelerine yardımcı olmaktadır. 
Firmamız Türkiye’de en çok Oto ekspertiz istasyonu kuran firma olarak 450 den fazla ekspertiz istasyonu kurmuş ve Türkiye’nin Oto Ekspertiz markası olan Computest adı altında bayilikler vermiştir.  

Diğer firmalardan farklı olarak kurumsal  bayilik hizmetini kendimiz veriyoruz, cihazları kendimiz temin ediyoruz, cihazların bakım-onarım ve kalibrasyon hizmetlerini kendimiz yapıyoruz. Dolayısıla sizler cihazları başka yerden, servis hizmetini başka yerden ve bayiliği başka yerden almak zorunda kalmıyorsunuz.

Mates Otomotiv, Computest ve Dynotürk markası altında başlıca Motor Test, Fren Test, Amortisör Test, Yana kayma, Boya ve Kaporta ölçü , Araç altı inceleme, Şase Ölçümü, Lastik ölçümü, Akü Test, Far ayar ve Kaçak kontrolü yapılmasını sağlayan ve incelenen araçta mevcut olabilecek her çeşit arıza tespitini gerçekleştiren ürünlerin, müşterilerinin talebine bağlı olarak ayrı ayrı veya bir paket halinde satışını gerçekleştirmektedir.

Mates Otomotiv, otomobil servis ekipmanları sektöründe  uzun yıllardır yalnızca bu alana odaklanmış olmanın verdiği tecrübe ve 27 personelden oluşan uzman ekibiyle müşterilerine üstün kalitede hizmetler sunmakta ve bu hizmet kalitesini her geçen gün artırmayı hedef edinmektedir.

Bu amaçla, Mates Otomotiv  Corghi, Dimsport, Ecotechnics, Capelec, Spanesi, Tecnomotor gibi otomobil servis ekipmanları sektörünün önde gelen, konusunda uzman üretici firmalarıyla çalışmaktadır.

Müşterilerine sağlamakta olduğu etkin servis hizmetlerini uzun yıllar devam ettirmeyi hedefleyen Mates Otomotiv, satışını gerçekleştirdiği ürünlerin servis hizmetlerini de uzun yıllar boyunca sağlayabilmek adına temsilciliğini yaptığı üretici firmaları değiştirmemektedir.

Bununla birlikte, sektöre ilişkin uluslararası fuarları sürekli olarak takip etmekte ve en son teknoloji ürünleri ürün gamına eklemektedir.

Mates Otomotiv olarak amacımız, tüm otomobil servis ekipmanlarında olduğu gibi Computest Oto Ekspertiz cihazları konusunda da, her zaman müşterilerimizin ihtiyacının olduğu ve uzun süre herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilecekleri, gerek duyulduğunda yedek parçalarına ulaşabilecekleri ve yine her ihtiyaç duyduklarında hızlı ve kaliteli servis hizmetinden yararlanabilecekleri ürünlerin satışını gerçekleştirmektir.

Mates Otomotiv hakkında daha detaylı bilgi almak için www.mates.com.tr adresini ziyaret edebilir, iletişim bölümünden bize ulaşabilir veya referanslar bölümünden, bulunduğunuz şehirdeki müşterilerimizi ziyaret ederek firmamız hakkındaki deneyimlerini dinleyebilirsiniz.