Hakkımızda

Firmamız 1987 yılında kurulduğundan beri 30 yıldan fazla süredir Otomobil servis cihazları ithalat, satış ve servis hizmeti veren bir firmadır. Firmamızın kuruluş amacı otomotiv sektörü olup, hep aynı konu üzerinde çalışmıştır. 

Firmamız ve cihazlarımız hakkında en iyi bilgilere bulunduğuğunuz şehirdeki yetkili bir Toyota, Honda, Opel, Renault, Hyundai veya Tofaş bayisini arayarak ulaşabilirsiniz. Çünkü bu firmalara 30 yıldır servis cihazı temin ediyoruz ve 20 yıl önce satmış olduğumuz cihazlar dahi sorunsuz olarak çalışıyor.

Bizimle bir defa çalışan bütün müşterilerimiz, bir sonraki işlerinde de mutlaka firmamızı tercih etmişlerdir.

Ankara ve İstanbul bürolarımızda çalışan 27 eleman ile Türkiye geneline satış ve servis hizmeti veriyoruz.

En büyük özelliğimiz ürünlerini sattığımız firmalarla uzun soluklu ve uzun süreli çalışmalar yapmaktır. Dolayısıyla sattığımız markalar firmamızla özdeşleşmiş bulunmaktadır. Her zaman bir ürünü sadece tek bir markadan ve en kaliteli firmadan seçiyor ve marka değiştirmiyoruz.

Satışını yaptığımız tüm ürünler ISO, CE ve TSE belgelerine sahiptir, kesinlikle ÇİN malı ürün bulunmamaktadır.

Cumhurbaşkanlığı, Genl Kurmak başkanlığı, Deniz Kuvvetleri, Kara Kuvvetleri, TSE, Çevre Bakanlığı gibi kurumlar, alımlarında hep firmamızı tercih etmişlerdir.

Amacımız müşterilerimize en doğru bilgileri vererek, en teknolojik ve uzun süreli kullanabilecekleri cihazları satmak olmuştur ve bu şekilde devam edeceğiz.

Türkiye genelinde 140 tan fazla Oto Ekspertiz istasyonu, 300 den fazla Araç Muayene istasyonu kurduk ama halen bu konuda en büyük firma olduğumuzu söyleyemiyoruz. Sadece tüm müşterilerimizin bizden memnun olduklarını ve sattığımız her cihazın faal olarak çalıştığını, göğsümüzü gere gere söyleyebiliyoruz.,