computest_otoekspertiz_cihazları_350

Otomobil servis ekipmanları sektöründe 30 yılı aşkın süredir uluslararası kalite standartlarında başarıyla hizmet veren Mates Otomotiv, Computest markası altında oto ekspertiz cihazlarının satış ve servis hizmetlerini vermektedir.

Belirli koşulları sağlayan müşterilerine bayilik vererek, oto ekspertiz istasyonlarını kurumsal bir çatı altında yürütmelerine yardımcı olmaktadır. 

Mates Otomotiv, Computest markası altında başlıca motor, fren, amortisör, yana kayma, boya ve kaporta, araç altı, şase, lastik, akü, far ve kaçak kontrolü yapılmasını sağlayan ve incelenen araçta mevcut olabilecek her çeşit arıza tespitini gerçekleştiren ürünlerin, müşterilerinin talebine bağlı olarak ayrı ayrı veya bir paket halinde satışını gerçekleştirmektedir.

Mates Otomotiv, otomobil servis ekipmanları sektöründe uzun yıllardır yalnızca bu alana odaklanmış olmanın verdiği tecrübe ve 27 personelden oluşan uzman ekibiyle müşterilerine üstün kalitede hizmetler sunmakta ve bu hizmet kalitesini her geçen gün artırmayı hedef edinmektedir.

Bu amaçla, Mates Otomotiv uzun yıllardır Corghi, Ecotechnics, Capelec, Spanesi, Tecnomotor gibi otomobil servis ekipmanları sektörünün önde gelen, konusunda uzman üretici firmalarıyla çalışmaktadır.

Müşterilerine sağlamakta olduğu etkin servis hizmetlerini uzun yıllar devam ettirmeyi hedefleyen Mates Otomotiv, satışını gerçekleştirdiği ürünlerin servis hizmetlerini de uzun yıllar boyunca sağlayabilmek adına temsilciliğini yaptığı üretici firmaları değiştirmemektedir.

Bununla birlikte, sektöre ilişkin uluslararası fuarları sürekli olarak takip etmekte ve en son teknoloji ürünleri ürün gamına eklemektedir.

Mates Otomotiv olarak amacımız, tüm otomobil servis ekipmanlarında olduğu gibi Computest cihazları bakımından da, her zaman müşterilerimizin ihtiyacının olduğu ve uzun süre herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilecekleri, gerek duyulduğunda yedek parçalarına ulaşabilecekleri ve yine her ihtiyaç duyduklarında hızlı ve kaliteli servis hizmetinden yararlanabilecekleri ürünlerin satışını gerçekleştirmektir.

Mates Otomotiv hakkında daha detaylı bilgi almak için www.mates.com.tr adresini ziyaret edebilir, iletişim bölümünden bize ulaşabilir veya referanslar bölümünden bulunduğunuz şehirdeki müşterilerimizi ziyaret ederek firmamız hakkındaki deneyimlerini dinleyebilirsiniz.